Ridgid RP115

Ridgid RP115 er en kompakt og kraftfuld pressmaskine, der er velegnet til arbejde i trange områder. Maskinen er designet til at håndtere krævende opgaver, hvor pladsen er begrænset, uden at gå på kompromis med ydeevnen. Ideel til professionelle, der har brug for et let og lille værktøj til presseopgaver på steder med begrænset adgang.

Ridgid RP115 koster lige nu 10.657 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 10.599 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 10.599 kr (04. juni 2026) og 10.995 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.657 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ridgid pressmaskine RP115, med batteri, lader og M15-18-22 kber
10.657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 10.696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid RP115 pressmaskine kit med 3 M-bakker 15, 18, 22
10.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 10.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid RP115 pressmaskinesæt m. 3 bakker
11.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 11.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid pressmaskine sæt RP115 m. 3 pressbakker
11.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 11.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid RP115 pressmaskinesæt m. 3 bakker
11.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 12.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Trådningsmaskiner