Ridgid Rørtang 1144

Ridgid 1144 rørtangen er designet til rør med en kapacitet på 3 1/2". Med dens kraftige kæber og låseskrue sikrer den et stærkt greb, hvilket gør den ideel til krævende VVS-opgaver. Den skandinaviske stil kombineret med holdbarhed giver dig det pålidelige værktøj, du har brug for til dit projekt.

Ridgid Rørtang 1144 koster lige nu 1.795 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.680 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.680 kr (02. april 2026) og 1.795 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.795 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Rørtang RIDGID 1144 3 1/2"
1.795 kr
+ fri fragt
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid 1143 rørtang 3 1/2
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid 1143 rørtang 3 1/2
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid 1143 rørtang 3 1/2
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid 3½ rørtang
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rørtang Skandinavisk 3.1/2" 1144
2.859 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.908 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Skruenøgler