Ridgid Power Spin

Ridgid Power Spin er en manuel afløbsrenser designet til effektivt at rense afløb i håndvaske og badekar. Med en spiral, der når op til 40 mm, kan den bruges manuelt eller sammen med en batteriboremaskine for ekstra kraft. Ideel til daglig brug i hjemmet.

Ridgid Power Spin koster lige nu 629 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 615 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 615 kr (13. juni 2026) og 649 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Power Spin+ afløbsrensemaskine
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid Power Spin hånd kloakrenser
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Afløbsrenser Powerspin Ridgid
660 kr
+ 49 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid Power Spin afløbsrenser
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid Power Spin hånd kloakrenser
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid Power Spin afløbsrenser
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
RIDGID Power Spin+ aflbsrensemaskine
782 kr
+ 39 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.1%

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Slangerensere