Ridgid P-Tec 5000

4.7 (77 anmeldelser)
Ridgid P-Tec 5000
Bedste pris
Stabil pris
264kr
388 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Ridgid P-Tec 5000 er en effektiv rørskærer designet til præcis skæring og fræsning af tyndvæggede PVC-, PP- og PE-plastrør. Med dette værktøj kan du foretage både overskæring og afgratning i én arbejdsgang, hvilket sparer tid og sikrer et rent snit. Ideel til professionelle og hjemmebrug, hvor nøjagtighed er afgørende.

Ridgid P-Tec 5000 koster lige nu 264 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 265 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 264 kr (03. juni 2026) og 265 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 264 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Rørskærer t/plastic p-tec 5000
264 kr
+ 39 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid P-Tec Rørskærer til plastrør 50 mm
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid P-Tec Rørskærer til plastrør 50 mm
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid P-Tec Rørskærer til plastrør 50 mm
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid rørskærer til plastrør 50mm
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
RIDGID rrskrer P-TEC 5000, plastrr 50 mm
301 kr
+ 39 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ridgid P-Tec Rørskærer til plastrør 50 mm
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid P-Tec Rørskærer til plastrør 50 mm
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Plastrørskærer P-Tec 5000
355 kr
+ 64 kr fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Plastrørsskærer Ridgid P TEC 3240
388 kr
+ 49 kr fragt
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Hjem og have