Ridgid Micro CA-350X

5.0 (1 anmeldelse)

Ridgid Micro CA-350X inspektionskamera er ideelt til præcisionsopgaver i trange områder. Det har en 3,5'' farveskærm og et vandtæt kamerahoved på 17 mm, perfekt til visuel dokumentation. Wi-Fi og Bluetooth funktioner muliggør nem billeddeling og streaming til andre enheder.

Ridgid Micro CA-350X koster lige nu 5.799 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.281 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.281 kr (13. juni 2026) og 5.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.799 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid micro inspektionskamera CA-350X m. wifi og bluetooth
5.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid CA-350x inspektionskamera
5.838 kr
+ fri fragt
Total: 5.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid Micro CA-350X inspektionskamera med Wi-Fi og Bluetooth 3,5" farveskærm
6.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid micro inspektionskamera CA-350X m. wifi og bluetooth
6.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid inspektionskamera CA350X m. Wi-Fi og Bluetooth
6.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Missing name in LUNA API
6.429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 6.478 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ridgid CA-350X inspektionskamera, wi-fi & Bluetooth, 12V
6.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Endoskoper