Ridgid C-1 spiral

Bedste pris
Stabil pris
1.007kr
1.220 krSPAR 17%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Ridgid C-1 spiral er en effektiv renseløsning til kloakker med en diameter fra 30mm til 50mm. Med en længde på 7,6 meter sikrer spiralen maksimal fleksibilitet i bøjninger og vandlåse. Det pæreformede borehoved er ideelt til at fjerne blokeringer hurtigt og effektivt.

Ridgid C-1 spiral koster lige nu 1.007 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.120 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.007 kr (05. juni 2026) og 1.120 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.007 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Spiral RIDGID til kollmann C-1
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid 8mm split model C-1 til K50
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid C-1 spiral 8 mm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid C-1 spiral 8 mm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid 8mm split model C-1 til K50
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Spiral pæreformet 5/16" 7,6 mtr C-1
1.220 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Slangerensere