Ridgid 35S Rørskærer

Ridgid 35S rørskærer er designet til effektiv skæring af rustfrit stål, med en kapacitet på 5-35 mm. Den er udstyret med ergonomisk kuglegreb og 6 kuglelejer, hvilket gør skæringen lettere og mere præcis.

Ridgid 35S Rørskærer koster lige nu 799 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 746 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 746 kr (30. marts 2026) og 799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid 35S Rørskærer til rustfri stål rør 5-35 mm
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Rørskærer RIDGID 35S skrue 5-35 mm
801 kr
+ 39 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid 35S Rørskærer til rustfri stål rør 5-35 mm
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid 35S Rørskærer til rustfri stål rør 5-35 mm
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid 35S Rørskærer til rustfri stål rør 5-35 mm
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid rørskærer til rustfri stål 5-35mm
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ridgid 35S Rørskærer til rustfri stål rør 5-35 mm
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Rrskrer 6-35 mm, rustfri stl, Ridgid
891 kr
+ 39 kr fragt
Total: 930 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rørskærer t/rustfri 6-35 mm 35S
1.075 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Rørskærere