Ridgid 223S Afgrater

4.6 (75 anmeldelser)

Ridgid 223S afgrater er designet til effektiv ind- og udvendig afgratning af rustfrie stålrør med diametre fra 6 til 36 mm. Den robuste konstruktion i hærdet stål sikrer langvarig holdbarhed, mens det anodiserede aluminiumsfæste giver et godt greb under arbejdet. Ideel til professionelle VVS-installationer, hvor præcision er essentiel.

Ridgid 223S Afgrater koster lige nu 499 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 486 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 486 kr (11. april 2026) og 499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid 223S afgrater til rustfri rør 6-36 mm
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid 223S afgrater til rustfri rør 6-36 mm
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid 223S afgrater til rustfri rør 6-36 mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid 223S afgrater til rustfri rør 6-36 mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid afgrater 6-36 mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ridgid afgrater 223S, til rustfrit stl, 6-36 mm
554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ridgid 223S fræser til rustfri stål, 6-36 mm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Rørafgrater 6-36 mm indvendig /udvendig
577 kr
+ 39 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Afgrater 6-36Mm For Rustfri
686 kr
+ 64 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Afgrater t/kobber+rustfri stålrør 6-36 mm
905 kr
+ 49 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid