Ridgid 15SI Rørskærer

Ridgid 15SI rørskærer er udviklet til præcis skæring af rustfrie stålrør med en diameter på 5-28 mm. Udstyret med 6 kuglelejer, tilbyder den uanstrengt og nøjagtig overskæring, hvilket gør den ideel til både professionelle og private VVS-projekter.

Ridgid 15SI Rørskærer koster lige nu 898 kr. En stigning på 14,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 786 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 786 kr (30. marts 2026) og 899 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 898 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Rørskærer RIDGID 15SI skrue 5-28 mm
898 kr
+ 39 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid 15SI Rørskærer til rustfri stål rør 5-28 mm
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid 15SI Rørskærer til rustfri stål rør 5-28 mm
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid 15SI Rørskærer til rustfri stål rør 5-28 mm
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid 15SI Rørskærer til rustfri stål rør 5-28 mm
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid rørskærer til rustfri stål 5-28mm
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rørskærer t/rustfri 5-28 mm 15SI
1.074 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.123 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ridgid 15SI Rørskærer til rustfri stål rør 5-28 mm
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Rørskærere