Ridgid 151 Kobber Rørskærer

Ridgid 151 Kobber Rørskærer er ideel til præcis skæring af plast- og metalrør med en diameter fra 6 til 42 mm. Den har en robust I-formet ramme og hærdede overflader, der sikrer langvarig holdbarhed. Med lynindstilling og en foldbar afgrater er det nemt at opnå en glat og præcis skæring.

Ridgid 151 Kobber Rørskærer koster lige nu 778 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 736 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 736 kr (13. juni 2026) og 778 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 778 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ridgid Rørskærer RIDGID 151 lyn 6-42 mm
778 kr
+ 39 kr fragt
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ridgid Kobber Rørskærer 151, 6-42 mm
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Ridgid Kobber Rørskærer 151, 6-42 mm
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Ridgid Kobber Rørskærer 151, 6-42 mm
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ridgid rørskærer til kobber 6-42mm
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ridgid Kobber Rørskærer 151, 6-42 mm
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ridgid Kobber Rørskærer 151, 6-42 mm
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rørskærer t/metal 6-42 mm 151
1.193 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.242 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.7%

Specifikationer

Mærke: Ridgid
Kategori: Rørskærere