Ricoh Toner 842283 IM C6000 Sort

Ricoh Toner 842283 IM C6000 Sort er en original sort tonerpatron med en kapacitet på op til 33.000 sider. Den er designet til Ricoh IM C6000 og IM C4500-serien samt relaterede modeller. Toneren sikrer skarpe og tydelige udskrifter og reducerer behovet for hyppige kassetskift, hvilket gør den velegnet til travle kontorer.

Ricoh Toner 842283 IM C6000 Sort koster lige nu 541 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 493 kr (24. juni 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 541 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ricoh black original
541 kr
+ 39 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
RICOH Sort Lasertoner (842283)
566 kr
+ 49 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ricoh Sort 33000 sider Toner 842283
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Ricoh Toner Black 33k - C6000/4500
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ricoh Toner 842283 IM C6000 Sort
1.088 kr
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ricoh
Kategori: Tonere og inkjetpatroner