Ricoh SP 230 Tromle 408296

Ricoh SP 230 Tromle 408296 er et sort, originalt tromlekit designet til Ricoh SP-serien. Den passer blandt andet til modellerne 230 DNW, 230 FNW og 230. Tromlekittet er velegnet til dig, der ønsker pålidelig udskrivning med din Ricoh-printer.

Ricoh SP 230 Tromle 408296 koster lige nu 728 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 727 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 727 kr (25. maj 2026) og 778 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 728 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ricoh SP 230 Sort 12000 sider Tromlekit 408296
728 kr
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
RICOH Sort Drum Unit (408296)
761 kr
+ 49 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ricoh SP 230 black original
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ricoh Tromle 408296 SP 230 Sort
932 kr
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ricoh Printer Drum Original 1 Pc
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ricoh
Kategori: Printer tromlesæt