Rexel Optimum AutoFeed+ 150X

4.1 (34 anmeldelser)

Rexel Optimum AutoFeed+ 150X er en makulator med automatisk indføring af op til 150 ark ad gangen. Den makulerer i P-4 krydssnit (4x28 mm), hvilket sikrer sikker bortskaffelse af følsomme dokumenter. Maskinen håndterer også hæfteklammer, papirclips og kreditkort uden behov for sortering. Den har en 44 liters udtræksspand med visningsvindue, 30 minutters arbejdscyklus og anti-jam-kontroller for færre driftsafbrydelser.

Rexel Optimum AutoFeed+ 150X koster lige nu 3.334 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.154 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.154 kr (18. juni 2026) og 3.657 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.334 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150X krydsmakulering, 4x28mm P4, 150 ark
3.334 kr
+ fri fragt
Total: 3.334 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Rexel makulator Optimum AutoFeed+ 150X automatisk krydsklip P4
3.779 kr
Total: 3.779 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150X P4
3.787 kr
+ fri fragt
Total: 3.787 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Makulator Rexel Optimum Autofeed+ 150x P4 44 Liter
3.955 kr
+ fri fragt
Total: 3.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+150X P4
4.032 kr
+ fri fragt
Total: 4.032 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Rexel Optimum Autofeed+ 150x P-4
4.249 kr
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150X
4.500 kr
+ fri fragt
Total: 4.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makuleringsmaskiner