Rexel Momentum X410 P4

Rexel Momentum X410 P4 er en makulator med P4 sikkerhedsniveau og krydsmakulering, der makulerer op til 10 ark ad gangen. Den har en 23 liters beholder, antiblokeringsteknologi og 6 minutters konstant drifttid. Maskinen er velegnet til hjemmebrug eller små kontorer, hvor der er behov for effektiv og sikker makulering af dokumenter.

Rexel Momentum X410 P4 koster lige nu 921 kr. En stigning på 12,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 819 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (27. maj 2026) og 921 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 921 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Rexel makulator Momentum X410 P4
921 kr
Total: 921 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rexel Momentum X410 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark
921 kr
+ 39 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Makulator Rexel Momentum X410 P4
1.142 kr
+ fri fragt
Total: 1.142 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Makulator Rexel Momentum X410 P4 23 Liter
1.171 kr
+ fri fragt
Total: 1.171 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Rexel Makulator Rexel Momentum X410 P4 2104571EU Modsvarer: N/A
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Rexel Momentum X410 P4
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Makulering Rexel Momentum X410
1.605 kr
+ fri fragt
Total: 1.605 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makuleringsmaskiner