Rexel Momentum X308

4.1 (346 anmeldelser)
Rexel Momentum X308
Bedste pris
Stabil pris
505kr
814 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Rexel Momentum X308 er en makulator, der kan makulere op til 8 ark A4-papir ad gangen med P3 krydsmakulering i 5x42 mm stykker. Den har en beholderkapacitet på 15 liter og en drifttid på 3 minutter. Med et støjniveau på 70 dB er den velegnet til mindre kontorer og hjemmebrug, hvor sikker håndtering af dokumenter er vigtig.

Rexel Momentum X308 koster lige nu 505 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 505 kr (09. maj 2026) og 505 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 505 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark
505 kr
+ 39 kr fragt
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Makulator Rexel Momentum X308 P3
633 kr
+ fri fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Makulator Rexel Momentum X308 P3 15 Liter
635 kr
+ 86 kr fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Makulering Rexel Momentum X308
787 kr
+ 59 kr fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Makuleringsmaskine Rexel, Momentum X308 P3
814 kr
+ fri fragt
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makuleringsmaskiner