Reolink NVS8-8MB4

4.7 (86 anmeldelser)

Reolink NVS8-8MB4 er et komplet overvågningssystem med fire 4K PoE-kameraer og en 8-kanals NVR. Systemet leveres med en forudinstalleret 2TB harddisk og understøtter op til otte Reolink IP-kameraer. 4K-opløsning sikrer skarpe billeder, og PoE gør installationen enkel med kun ét kabel til strøm og data. Smart detektion af personer og køretøjer hjælper med at reducere falske alarmer.

Reolink NVS8-8MB4 koster lige nu 3.649 kr. En stigning på 10,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.299 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (14. maj 2026) og 4.096 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.649 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Reolink NVS8-8MB4 Overvågningssystem med 4 kameraer
3.649 kr
Total: 3.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Reolink NVS8-8MB4 NVR + kamera
3.824 kr
Total: 3.824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Reolink Nvs8-8mb4 Security System 8ch Nrv + 4x P330 4k Poe Kamera
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REOLINK NVS8-8MB4 (Bullet)
5.040 kr
+ fri fragt
Total: 5.040 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Reolink Digital Technology