Reolink Home Hub + 2x Altas 2K 4MP

Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
3.399 krSPAR 41%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Reolink Home Hub + 2x Altas 2K 4MP er et overvågningssystem med to Altas 2K-kameraer og en Home Hub-enhed. Systemet understøtter dual-band WiFi 6 for hurtig og stabil fjernadgang til video. Kameraerne har 4 MP opløsning og 110° synsfelt, hvilket giver skarpe billeder af brede områder. De genopladelige batterier og IP66-klassificering gør systemet velegnet til både indendørs og udendørs brug. Lokal eller cloud-lagring samt tovejs lyd og bevægelsesadvarsler giver ekstra funktionalitet.

Reolink Home Hub + 2x Altas 2K 4MP koster lige nu 1.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 33,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (14. maj 2026) og 2.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Reolink Home Hub med 2X Altas kamera
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REOLINK Hub with 2x Altas
2.202 kr
+ fri fragt
Total: 2.202 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Reolink Home Hub med 2x Altas 2K-kameraer
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Reolink Home Hub + 2x Altas 2k 4mp Battery Wifi 6
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Reolink