Reolink D340W

Reolink D340W er en smart videodørklokke med 2K+ opløsning, der giver skarpe billeder og præcise notifikationer. Med et bredt 180° synsfelt og infrarød LED-belysning får du tydelige optagelser både dag og nat. Dørklokken understøtter både 2,4 og 5 GHz WiFi samt kablet tilslutning, og du kan kommunikere med besøgende via tovejskommunikation eller forudindspillede stemmemeddelelser. Optagelser kan lagres på Micro-SD-kort, Reolink NVR eller i Reolink Cloud. En medfølgende ringeklokke sikrer, at du altid hører, når nogen ringer på.

Reolink D340W koster lige nu 759 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 697 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 697 kr (11. juni 2026) og 759 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 759 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Reolink D340W 2K Video Dørklokke
759 kr
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Reolink D340W Smart WiFi Video Dørklokke
845 kr
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REOLINK Video Doorbell WiFi + Chime White
845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Reolink Smart 2K+ Video Doorbell WiFi Smart dørklokke og klokkespil
868 kr
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Reolink