Reolink Argus PT Ultra

4.1 (26 anmeldelser)

Reolink Argus PT Ultra er et trådløst sikkerhedskamera med 8 MP 4K-video, der sikrer skarpe optagelser og lavt lagerbehov takket være H.265-komprimering. Kameraet har PIR-bevægelsesregistrering op til 10 meter, tovejslyd og mulighed for lokal microSD-lagring op til 512 GB via hub. Solopladning reducerer vedligeholdelse og gør det velegnet til udendørs overvågning uden behov for kabler eller abonnement.

Reolink Argus PT Ultra koster lige nu 2.614 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.613 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.613 kr (05. juni 2026) og 3.498 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.614 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REOLINK Hub with 2x Argus PT Ultra 2x Solar Panel
2.614 kr
+ fri fragt
Total: 2.614 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Reolink Home Hub med 2x Argus PT Ultra
3.489 kr
Total: 3.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Reolink Home Hub + 2x Argus Pt Ultra + 2x Solpaneler
3.799 kr
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Reolink Argus PT Ultra 4K trådløst sikkerhedskamera
3.899 kr
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Reolink