Reolink Argus 3 Pro

4.4 (296 anmeldelser)

Reolink Argus 3 Pro er et trådløst, batteridrevet overvågningskamera med 2K opløsning og indbyggede spotlights. Kameraet leverer detaljerede farvebilleder både dag og nat og kan bruges både indendørs og udendørs. Med smart AI-detektion identificerer det personer, køretøjer og kæledyr, og sender notifikationer til din smartphone via Reolink-appen. Kameraet understøtter lagring på micro-SD-kort (op til 128 GB, medfølger ikke) eller Reolink Cloud.

Reolink Argus 3 Pro koster lige nu 649 kr. En stigning på 14,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 565 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 565 kr (09. maj 2026) og 674 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Reolink Argus 3 Pro 4mp Batteridrevet Wi-fi Spotlight-kamera
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Reolink Argus 3 Pro Trådløs Overvågningskamera
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REOLINK Argus 3 Pro (5 MP)
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Reolink Argus 3 pro batterikamera, wifi, hvid
1.245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Reolink Argus 3 pro batterikamera, wifi, hvid
1.305 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Reolink Argus 3 pro batterikamera, wifi, hvid
1.305 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Reolink