REN Brightening Dark Circle Eye Cream

4.4 (2 anmeldelser)
REN Brightening Dark Circle Eye Cream
Bedste pris
Stabil pris
242kr
395 krSPAR 39%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

REN Brightening Dark Circle Eye Cream er udviklet til at bekæmpe mørke rande og hævelser under øjnene. Med 95% naturlige ingredienser giver den en synligt lysere og mere opfrisket hud. Ideel til dig, der ønsker en strålende og ungdommelig øjenomgivelser.

REN Brightening Dark Circle Eye Cream koster lige nu 242 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 251 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 242 kr (11. april 2026) og 251 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 242 kr hos Teknikproffset DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
REN Brightening Dark Circle Eye Cream 15ml
242 kr
Total: 242 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
REN clean skincare brightening dark circle eye cream 15ml
298 kr
+ 49 kr fragt
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
REN Clean Skincare Radiance Brightening Eye Cream 15 ml
302 kr
Total: 302 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Ren Skincare Radiance Brightening Dark Cicle Eye Cream
320 kr
+ fri fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REN Clean Skincare Ren Brightening Dark Circle Eye Cream
392 kr
+ 210 kr fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
REN Brightening Dark Circle Eye Cream 15ml
395 kr
Total: 395 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: REN Clean Skincare
Kategori: Hudpleje
beholdertype: Flaske, Pumpeflaske
form: Creme
gavnlige egenskaber: Lysnende, Tone
ingrediens: Cannabis Sativa, Capric, Caprylic, Citric Acid, Hyaluronsyre, Jojoba-olie, Mælkesyre, Oat, Seed, Sheasmør, Triglyceride