Remington R6000

4.3 (151 anmeldelser)

Remington R6000 barbermaskinen tilbyder en fleksibel barberingsoplevelse med sine roterende skær. Den er 100% vandtæt, hvilket gør den ideel til brug i brusebadet, og den er nem at rengøre. Få en skånsom og hurtig barbering hver gang.

Remington R6000 koster lige nu 524 kr. En stigning på 16,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 451 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 451 kr (21. april 2026) og 524 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 524 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Remington Rakapparat R6000 Style Aqua
524 kr
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Barbermaskine Style Series R6 Aqua Rotary
573 kr
+ 39 kr fragt
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington Style Series Aqua Rotary Shaver
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Remington R6000 Barbermaskine
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Barbermaskine R6000 Style Aqua
949 kr
Total: 949 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Remington Style Series Aqua Roterende Barbermaskine
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Barbering og personlig pleje