Remington Power-X Series HC5000 X5

4.2 (215 anmeldelser)
Remington Power-X Series HC5000 X5
Bedste pris
Stabil pris
149kr
879 krSPAR 83%
hos Estore DK
På lagerFri fragtLaveste

Remington Power-X Series HC5000 X5 hårklipper tilbyder en professionel klippeoplevelse derhjemme. Med 72 længdeindstillinger og justerbare kamme kan du nemt opnå den ønskede frisure, hvad enten det er til hår eller skæg. Den trådløse funktion giver maksimal bevægelsesfrihed, og det ergonomiske design sikrer komfortabel brug.

Remington Power-X Series HC5000 X5 koster lige nu 149 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 149 kr (07. april 2026) og 149 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 149 kr hos Estore DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Estore DK favicon
Estore DK
Hårklipper HC5000 X5 Power-X Series
149 kr
Total: 149 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Remington Power-X Series HC5000 X5 Hårklipper Sort Blå
338 kr
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Remington Power-X Series HC5000 X5 Hårklipper Sort Blå
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Remington X5 Power-X Series Hair Clipper
390 kr
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Hårtrimmer X5 Power-X Series
418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Remington X5 Power-X Series Hårklipper
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Remington X5 Power-X Series Hair Clipper HC5000
454 kr
+ fri fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Remington Hårklippare HC5000 X5 Power-X
513 kr
Total: 513 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington X5 Power-X Series Hair Clipper
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
farve: Black
funktioner: Ledningsfri
type: Klippemaskine