Remington PG5000 G5 Graphite Trimmer

4.4 (423 anmeldelser)
Remington PG5000 G5 Graphite Trimmer
Bedste pris
Stabil pris
288kr
659 krSPAR 56%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Remington PG5000 G5 Graphite Trimmer giver dig fleksibilitet og præcision i ét produkt. Med en driftstid på 90 minutter kan du nemt forme dit skæg, hår og detaljer med professionel præcision derhjemme. Denne alsidige trimmer er perfekt til personlig styling, der passer til enhver stil.

Remington PG5000 G5 Graphite Trimmer koster lige nu 288 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 288 kr (12. april 2026) og 288 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 288 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Remington Graphite Series G5 Trimmer Sort Hvid
288 kr
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Bodytrimmer Graphite G5 Series PG5000
351 kr
+ 39 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Remington Graphite Series Personal Groomer G5 PG5000
366 kr
+ 39 kr fragt
Total: 405 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Remington Pg5000 G5 Graphite Series Trimmer 14 Styles
390 kr
+ 40 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Remington Graphite Series G5 Trimmer Sort Hvid
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Remington Graphite Series Personal Groomer G5
457 kr
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Remington PG5000 E51 Body Groomer
500 kr
+ 49 kr fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Remington PG5000 G3 Graphite Trimmer
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington Graphite Series Personal Groomer G5
659 kr
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
anvendelsesområde: På kroppen, Til næsen, Til skæg og overskæg, Til øjenbryn, Til ører
farve: Grey, White
funktioner: Ledningsfri, Sæt