Remington MB7050

3.9 (61 anmeldelser)

Remington MB7050 er en alsidig hår- og skægtrimmer designet til at opnå et professionelt look derhjemme. Udstyret med et 38 mm T-præcisionsblad og 9 forskellige kamme, kan denne trimmer tilpasses enhver stil. Turbo-funktionen sikrer kraftfuld klipning, selv i tykt hår, mens den vandtætte konstruktion gør den nem at rengøre.

Remington MB7050 koster lige nu 430 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 414 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 414 kr (16. april 2026) og 437 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 430 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Remington T-Series Hair & Beard Kit
430 kr
+ fri fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Hårtrimmer MB7050 T-Series Hair & Beard Kit
430 kr
+ 39 kr fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Remington T-Series hår- og skægsæt
437 kr
Total: 437 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Remington MB7050 Hår- og skægtrimmer
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Remington MB7050 T-Series Hår- og skægtrimmersæt Hår- og skægtrimmer
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Remington MB7050 T-Series Hår & Skægtrimmersæt
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Remington Mb7050 T-series Hair & Beard Hårtrimmer Kit
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Remington Skäggtrimmer MB7050 T-Series
801 kr
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington T-Series Hair & Beard Kit
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
farve: Black
funktioner: Ledningsfri, Sæt
type: Elektrisk barbermaskine