Remington MB4000 B4 Style Series

4.4 (92 anmeldelser)

Remington MB4000 B4 Style Series er skægtrimmeren, der sikrer dit skæg præcis styling og komfort. Med intuitive zoomhjul og selvslibende skær kan du let regulere klippelængder fra 0,4 mm til 18 mm. Den trådløse drift og op til 40 minutters brugstid gør det nemt at opnå et professionelt resultat hjemme.

Remington MB4000 B4 Style Series koster lige nu 221 kr. En stigning på 15,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 192 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 192 kr (24. juni 2026) og 221 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 221 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Skægtrimmer Style B4
221 kr
+ 39 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Remington Style Series Beard Trimmer B4 MB4000
225 kr
+ 39 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Remington Mb4000 B4 Style Series Trimmer
280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Remington Skäggtrimmer MB4000 Style Seri
296 kr
Total: 296 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington Style Series Beard Trimmer B4
337 kr
Total: 337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Remington B4 Style Series Skægtrimmer
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.1%

Specifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
farve: Black
funktioner: Ledningsfri
type: Trimmer