Remington HC3000

4.4 (183 anmeldelser)

Remington HC3000 hårklipperen fra Power-X Series gør det nemt at opnå en professionel klipning hjemme. Med 22 justerbare længdeindstillinger og selvslibende japanske stålblade sikrer den præcision og komfort. Det trådløse design og de justerbare kamme giver fleksibilitet til at skabe præcis den frisure, du ønsker.

Remington HC3000 koster lige nu 218 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 215 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 215 kr (25. april 2026) og 251 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 218 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Hårtrimmer Power-X Series HC3000 X3
218 kr
+ 39 kr fragt
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Remington X3 Power-X Series Hair Clipper HC3000
251 kr
+ 39 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Remington Hårklippare HC3000 X3 Power-X
289 kr
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Remington Hc3000 Trimmer
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hårklipper HC3000 X3 Power-X Series
399 kr
Total: 399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Remington Power X Hair Clipper HC3000 X3
399 kr
+ fri fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Remington HC3000 Power X Series X3 Hårklipper
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington X3 Power-X Series Hair Clipper
412 kr
Total: 412 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 13.1%

Specifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Barbering og personlig pleje
anvendelsesområde: Til klipning
farve: Black, Stainless Steel
funktioner: Ledningsfri
type: Klippemaskine