Remington Hårtørrer AC9096

4.4 (985 anmeldelser)
Remington Hårtørrer AC9096
Bedste pris
Stabil pris
207kr
749 krSPAR 72%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Remington Hårtørrer AC9096 leverer en professionel tørring med sin kraftfulde 2400W motor og salon-kvalitets AC motor. Den indbyggede iongenerator reducerer krusning og giver håret en skinnende finish. Oplev maksimal effektivitet og hurtigere tørring med dens stærke luftstrøm.

Remington Hårtørrer AC9096 koster lige nu 207 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 207 kr (16. april 2026) og 207 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 207 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Remington Hårtørrer AC9096
207 kr
Total: 207 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
REMINGTON Hårtørrer AC9096 Silk 2400 W
275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Remington Hårtørrer AC9096
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Remington Silk Dryer AC9096
325 kr
+ 39 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Remington Hårfön Silk AC9096
328 kr
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Remington Ac9096 Silk Hårtørrer Med Diffuser Rød
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hårtørrer Silk AC9096
439 kr
Total: 439 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Remington Silk Dryer
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hårtørrere
farve: Black, Orange, Red
funktioner: Ionisk, Keramisk, Med diffuser, Med kold luft
strømforbrug: 2.400 watt