Razor Power Core E90

3.8 (2 anmeldelser)

Razor Power Core E90 giver en sikker og sjov køreoplevelse for børn fra 8 år. Med en vedligeholdelsesfri motor kan scooteren nå op til 16 km/t og tilbyder op til 80 minutters køretid. Den robuste stålkonstruktion og luftløse dæk sikrer stabilitet, mens den baghjulsdrevne motor forbedrer manøvredygtigheden. Perfekt til unge ryttere op til 54 kg.

Razor Power Core E90 koster lige nu 1.359 kr. En stigning på 54,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 879 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 879 kr (02. juni 2026) og 1.359 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.359 kr hos Estore DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Estore DK favicon
Estore DK
Power Core E90 elektrisk scooter Pink
1.359 kr
Total: 1.359 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razor Power Core E90 Lyserød
1.405 kr
+ fri fragt
Total: 1.405 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Razor PowerCore E90 El-løbehjul Pink/Sort
1.434 kr
+ fri fragt
Total: 1.434 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razor E90 Power Core Elektrisk Løbehjul Pink
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razor Power Core E90 El Scooter Pink
1.621 kr
Total: 1.621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Razor Power Core E90 El-løbehjul Pink 16km/t 13173861
1.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.8%

Specifikationer

Mærke: Razor
Kategori: Løbehjul