Razor Power Core E90

3.8 (2 anmeldelser)
Razor Power Core E90
Bedste pris
Faldet 33.6%
849kr
1.749 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Razor Power Core E90 elektrisk løbehjul er ideelt til børn fra 8 år. Med en hastighed på op til 16 km/t og en køretid på op til 80 minutter, tilbyder det spændende kørsel. Den vedligeholdelsesfri motor og robuste stålkonstruktion sikrer langvarig brug og stabilitet. Perfekt til sjove udendørs aktiviteter.

Razor Power Core E90 koster lige nu 849 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 33,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.278 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (21. juli 2026) og 1.278 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razor Power Core E90 Grøn
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Power Core E90 elektrisk scooter Grøn
1.359 kr
Total: 1.359 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razor E90 Power Core Elektrisk Løbehjul Grøn
1.360 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razor Power Core E90 El Scooter Green
1.474 kr
Total: 1.474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Razor PowerCore E90 El-løbehjul Grøn/Sort
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Razor PowerCore E90 Løbehjul Grøn
1.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 33.6%

Specifikationer

Mærke: Razor
Kategori: Løbehjul