Razor A5 Lux Light Up

4.7 (1 anmeldelse)
Razor A5 Lux Light Up
Bedste pris
Stabil pris
239kr
1.000 krSPAR 76%
hos Estore DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en komfortabel og stilfuld tur med Razor A5 Lux Light Up scooter. Denne scooter har store 8" LED-belyste hjul for sikkerhed og stil, et robust aluminiumsstel og en justerbar styrhøjde. Perfekt til både børn og voksne, der vejer op til 100 kg, og let at folde op til transport. Ideel til både transport og sjov.

Razor A5 Lux Light Up koster lige nu 239 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 239 kr (16. april 2026) og 239 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos Estore DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Estore DK favicon
Estore DK
A5 Lux Light Up Scooter Grøn
239 kr
Total: 239 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razor A5 Lux Light Up Grøn
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
A5 Lux Light Up Scooter Gree
850 kr
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razor A5 Lux Løbehjul Med Lys Grøn
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Razor A5 Lux Light Up Løbehjul Grøn
1.000 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razor
Kategori: Løbehjul