Razer Viper V3 Pro

4.8 (2 anmeldelser)
Razer Viper V3 Pro
Bedste pris
Stabil pris
932kr
1.869 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Razer Viper V3 Pro er en trådløs gaming mus designet til maksimal præcision og komfort for højrehåndede spillere. Med sin optiske sensor, der leverer op til 35.000 DPI, og en lav vægt på 54 gram, tilbyder musen hurtige og præcise bevægelser, ideelle til intense gamingsessioner. Dens justerbare polling-hastighed op til 8000 Hz sikrer en glat og responsiv oplevelse, mens batteriets lange levetid på op til 100 timer holder dig i spillet længere.

Razer Viper V3 Pro koster lige nu 932 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.038 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 932 kr (08. maj 2026) og 1.038 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 932 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Viper V3 Pro Optisk Trådløs Kablet Sort
932 kr
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Viper V3 Pro Wireless Gaming Mus Optisk
1.090 kr
+ fri fragt
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Viper V3 Pro Wireless Esports gaming mus
1.160 kr
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Viper V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Viper V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Viper V3 Pro trådløs gamingmus – sort
1.383 kr
Total: 1.383 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Viper V3 Pro Mouse Gaming
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Mus og trackballs