Razer Viper V3

4.8 (2 anmeldelser)
Razer Viper V3
Bedste pris
Faldet 10.3%
373kr
599 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Razer Viper V3 Hyperspeed er en trådløs gamingmus designet til seriøse gamere. Med en præcis optisk sensor på 30,000 DPI og en let vægt på 82g, er den ideel til Claw- og Fingertip-greb. Den har en batterilevetid på op til 280 timer, hvilket gør den perfekt til lange spilsessioner.

Razer Viper V3 koster lige nu 373 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 484 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 373 kr (16. juli 2026) og 484 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 373 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Viper V3 Optisk Trådløs Sort
373 kr
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Viper V3 HyperSpeed Gaming Mus Optisk
430 kr
+ 39 kr fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Viper V3 Hyperspeed Trådløs Gamingmus
451 kr
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Viper V3 Optisk Trådløs Sort
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Viper V3 Hyperspeed trådlös spelmus, svart
516 kr
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Viper V3 Hyperspeed Mus Højre Hånd Rf Trådløst Optisk 30000 Dpi Rf Trådløst Mus
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Viper V3 Hyperspeed Mus Højre Hånd Rf Trådløst Optisk 30000 Dpi Rf Trådløst Mus
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.3%

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Mus og trackballs