Razer Naga V2 HyperSpeed

Razer Naga V2 HyperSpeed er en trådløs MMO gamingmus designet til at give maksimal præcision og kontrol. Udstyret med 21 programmerbare knapper og en ergonomisk højrehåndet form, er den ideel til seriøse gamere. Musens avancerede Razer Focus Pro 30K optiske sensor sikrer en hurtig og præcis sporing, mens den trådløse forbindelse garanterer frihed og fleksibilitet under spillet.

Razer Naga V2 HyperSpeed koster lige nu 620 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (30. april 2026) og 665 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 620 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Naga V2 HyperSpeed Optisk Trådløs Sort
620 kr
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Naga V2 Hyperspeed Gamingmus
665 kr
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Naga V2 HyperSpeed Wireless MMO Gaming Mouse Gaming Mus
665 kr
+ fri fragt
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Naga V2 Hyperspeed trådlös spelmus
794 kr
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Naga V2 HyperSpeed Optisk Trådløs Sort
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Mus Razer Naga V2 HyperSpeed • Trådløs • 30000 DPI MMO-mus med 21 knapper og lang batteritid
849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.9%

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Mus og trackballs