Razer Kraken V4 Pro

Bedste pris
Stabil pris
2.514kr
3.679 krSPAR 32%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Razer Kraken V4 Pro tilbyder enestående lyd til gamere med både trådløs frihed og kablet stabilitet. Med en OLED-kontrolhub og Razer Sensa HD Haptics for uovertruffen fordybelse. THX rumlig lyd og udtrækkelig mikrofon sikrer, at du kan fordybe dig fuldstændigt i spillet.

Razer Kraken V4 Pro koster lige nu 2.514 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.624 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.514 kr (04. maj 2026) og 2.624 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.514 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Kraken V4 Pro Wireless gaming headset
2.514 kr
Total: 2.514 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Kraken V4 Pro Gaming Headset Usb-c Sort
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Kraken V4 Pro Gaming Headset
3.135 kr
+ fri fragt
Total: 3.135 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Kraken V4 Pro Gaming Headset Stereo Usb-c Sort
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razer Kraken V4 Pro Black Wireless Rgb Høretelefoner
3.500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Kraken V4 PRO Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
3.679 kr
+ fri fragt
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefoner og headset