Razer Kraken V4

Oplev suveræn lydkvalitet med Razer Kraken V4, som kombinerer trådløs Bluetooth-teknologi og kablet tilslutning via USB-C. Dette fuldstørrelse headset tilbyder komfort og fleksibilitet, der passer perfekt til både gaming og hverdagsbrug. Med sin alsidige tilslutning kan du skifte mellem forskellige enheder uden besvær.

Razer Kraken V4 koster lige nu 1.102 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.073 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.073 kr (05. maj 2026) og 1.276 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.102 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Kraken V4 Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
1.102 kr
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Kraken V4 Wireless gaming headset
1.110 kr
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Kraken V4 Gaming Headset
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Kraken V4 Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Kraken V4 Gaming Headset Usb-a, Usb-c Sort
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Kraken V4 Gaming Headset Usb-a, Usb-c Sort
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Kraken V4 – trådløst gaming-headset – Sort
1.702 kr
Total: 1.702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.7%

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Hovedtelefoner og headset