Razer Kraken V3

Bedste pris
Stabil pris
789kr
1.119 krSPAR 29%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Razer Kraken V3 er et kablet gaming headset med 50 mm drivere, der leverer klar stereolyd til dine spil. Det omfatter en aftagelig kardioidmikrofon og nem kontrol via øret, hvilket sikrer pålidelig stemmekommunikation og justering af lydniveauer. Med USB Type-A tilslutning og et robust design er dette headset ideelt til intense spilsessioner.

Razer Kraken V3 koster lige nu 789 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 789 kr (16. april 2026) og 789 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Kraken V3 Kabling Headset Sort
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Kraken V3 Usb Gaming Headset Usb-a Sort
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Kraken V3 X
857 kr
+ 39 kr fragt
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razer Kraken V3 Pc Gaming Høretelefoner
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Kraken V3 Kabling Headset Sort
1.010 kr
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Kraken V3 Usb Gaming Headset Stereo Usb-a Sort
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefoner og headset