Razer Kraken Kitty V2 Pro Gaming Headset With Interchangeable Rgb Ears

Razer Kraken Kitty V2 Pro gaming headset skiller sig ud med udskiftelige katte-, bjørne- og kaninører, så du nemt kan ændre dit look under streaming eller gaming. Headsettet er sort og kablet, og de forskellige øredesigns kan let skiftes, så du kan tilpasse stilen efter humør og situation.

Razer Kraken Kitty V2 Pro Gaming Headset With Interchangeable Rgb Ears koster lige nu 684 kr. En stigning på 14,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 596 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (14. juli 2026) og 759 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 684 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Kraken Kitty V2 Pro Black Wired Headset
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Kraken Kitty V2 Pro Kablet Høretelefoner Sort
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razer Kraken Kitty V2 Pro Gaming Headset With Interchangeable Rgb Ears
1.910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Kraken Kitty V2 Pro Kabling Headset Sort
1.927 kr
Total: 1.927 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer