Razer Kraken Kitty V2 Pokémon Gengar Edition

4.5 (45 anmeldelser)
Razer Kraken Kitty V2 Pokémon Gengar Edition
Bedste pris
Stabil pris
774kr
1.549 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Razer Kraken Kitty V2 Pokémon Gengar Edition er et kablet headset i fuld størrelse med 7.1 kanaler og USB-A tilslutning. Headsettet har støjisolerende egenskaber og er designet med karakteristiske Kitty-ører og Gengar-tema. Det er velegnet til gaming og tilbyder stream-reactive Razer Chroma RGB-belysning samt en HyperClear Cardioid mikrofon og TriForce 40 mm drivere.

Razer Kraken Kitty V2 Pokémon Gengar Edition koster lige nu 774 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 774 kr (09. maj 2026) og 774 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 774 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Kraken Kitty V2 Kablet Høretelefoner Pink Lilla
774 kr
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Kraken Kitty V2 Pokémon Gengar Edition
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Kraken V3 X Gengar Edition
976 kr
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Kraken Kitty V2 Kablet Høretelefoner Pink Lilla
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Kraken Kitty V2 – Pokémon Gengar-udgave
1.549 kr
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer USA