Razer DeathAdder V3 Pro

4.7 (1 anmeldelse)

Razer DeathAdder V3 Pro er en let gaming-mus på kun 92 g, designet i samarbejde med e-sportsspillere. Med en optisk sensor på 30.000 DPI, RF-trådløs og USB-C tilslutning, sikrer den præcis kontrol under intense spil. Dens ergonomiske design reducerer træthed ved lange spilsessioner.

Razer DeathAdder V3 Pro koster lige nu 746 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 721 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 721 kr (16. april 2026) og 746 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 746 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer DeathAdder V3 Pro Gaming Mus Optisk
746 kr
+ 39 kr fragt
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Hvid
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Hvid
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razer Deathadder V3 Pro Wireless Ultralet Trådløs Gamingmus Med 30k Sensor
1.330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Deathadder V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Deathadder V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer DeathAdder V3 Pro Wireless – Ultralet gamingmus med 30K-sensor
1.840 kr
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus og trackballs