Razer DeathAdder V3 Pro

4.7 (1 anmeldelse)

Razer DeathAdder V3 Pro er designet til seriøse gamere, der kræver præcision og ydeevne. Med en optisk sensor op til 30000 DPI og et let, ergonomisk design, er den ideel til lange spilsessioner. Trådløs forbindelse og USB-C kompatibilitet sikrer en sømløs oplevelse.

Razer DeathAdder V3 Pro koster lige nu 708 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 691 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 691 kr (26. juni 2026) og 722 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 708 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer DeathAdder V3 Pro Gaming Mus Optisk
708 kr
+ 39 kr fragt
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Sort
727 kr
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer USA Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Sort
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer DeathAdder V3 Pro Optisk Trådløs Sort
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Deathadder V3 Pro Trådløs Gamingmus
935 kr
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Mus Razer DeathAdder V3 Pro • Trådløs & USB • 30000 DPI Ultralet og præcis
979 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Deathadder V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Deathadder V3 Pro Rf Wireless + Usb-c Mus
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razer Deathadder V3 Pro Wireless Ultralet Trådløs Gamingmus Med 30k Sensor
1.370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Mus og trackballs
farve: Black, Red, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Ergonomisk, Gaming, Programmerbar
følsomhed: 30.000 dpi