Razer Cobra Pro Gamingmus

4.9 (57 anmeldelser)

Razer Cobra Pro Gamingmus tilbyder fleksible forbindelsesmuligheder via RF-trådløs, Bluetooth og USB-C. Den optiske Razer Focus Pro 30K sensor sikrer præcis sporing ved op til 30.000 dpi. Musen har programmerbare knapper, indbyggede profiler og ergonomisk højrehåndsdesign, der understøtter flere grebstyper. Letvægtsdesignet og Chroma RGB-belysning med flere zoner giver både komfort og visuel tilpasning.

Razer Cobra Pro Gamingmus koster lige nu 766 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 761 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 761 kr (10. juni 2026) og 857 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 766 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Cobra Pro Gaming Mus Optisk
766 kr
+ 39 kr fragt
Total: 805 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Cobra Pro Gamingmus
920 kr
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Cobra Pro Rf Wireless + Bluetooth + Usb-c Mus
986 kr
Total: 986 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Cobra Pro Optisk Trådløs Kabling Sort
989 kr
+ fri fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Cobra Pro trådlös spelmus
1.324 kr
Total: 1.324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer