Razer BlackShark V2 X

4.6 (13 anmeldelser)

Razer BlackShark V2 X er et letvægts gaming headset designet til seriøse gamere. Oplev en bred og detaljeret lyd med 7.1 surround sound og 50 mm TriForce-drivere. Kombinationen af suveræn mikrofonklarhed og effektiv lydisolering giver en førsteklasses spiloplevelse.

Razer BlackShark V2 X koster lige nu 302 kr. En stigning på 10,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 273 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 273 kr (23. juli 2026) og 304 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 302 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer BlackShark V2 X Kablet Høretelefoner Sort
302 kr
Total: 302 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer BlackShark V2 X Gaming Headset
328 kr
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Blackshark V2 X Headset Grøn, Sort
374 kr
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Blackshark V2 X Headset Grøn, Sort
374 kr
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Headset Razer BlackShark V2 X • Over-Ear • 7.1 Surround • Kablet Let og præcis lyd
419 kr
+ 49 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer BlackShark V2 X
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Blackshark V2 X Headset Wired
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Ledning
funktioner: Headset, Med baseffekt, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende, Surroundsound, Til gaming
kabellængde: 1,3 m
ørepudemateriale: Kunstlæder