Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro er det foretrukne valg for konkurrencespillere, der kræver præcision og hurtig respons. Det trådløse design giver frihed, mens THX Spatial Audio sikrer en fordybende lydoplevelse. Opnå optimal kommunikation og præstation i dine spil.

Razer Blackshark V2 Pro koster lige nu 1.110 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.038 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.038 kr (20. maj 2026) og 1.110 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.110 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer BLACKSHARK V2 PRO Black
1.110 kr
+ fri fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer BlackShark V2 PRO Trådløs Høretelefoner Sort
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer BlackShark V2 Pro Trådløs Gaming Headset
1.222 kr
Total: 1.222 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer BlackShark V2 PRO Trådløs Høretelefoner Sort
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Razer Blackshark V2 Pro Trådløst Gaming Headset Med Thx Spatial Audio
1.850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Blackshark V2 Pro Gaming Headset, svart
1.928 kr
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefoner og headset