Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Sort

Bedste pris
Stabil pris
764kr
1.186 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Sort er en ergonomisk, højrehåndet gamingmus med optisk sensor. Musen har 11 programmerbare knapper og kan bruges trådløst via Bluetooth eller Razer HyperSpeed Wireless samt med USB-C. Den er velegnet til seriøse gamere, der ønsker fleksibilitet og præcision.

Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Sort koster lige nu 764 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 828 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 764 kr (16. juli 2026) og 828 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Sort
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Basilisk V3 Pro Gaming Mus Optisk
814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Basilisk V3 Pro gamingmus – sort
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Sort
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Razer Basilisk V3 Pro Rf Wireless + Bluetooth + Usb-c Mus
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Razer USA