Razer Basilisk V3 Pro

4.7 (2 anmeldelser)
Razer Basilisk V3 Pro
Bedste pris
Faldet 7.4%
743kr
1.173 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Razer Basilisk V3 Pro er en avanceret gamingmus designet til højrehåndede brugere. Den tilbyder en præcis optisk sensor og hele 11 programmerbare knapper. Musen kan bruges både trådløst og kablet for maksimal fleksibilitet. Den stilrene hvide farve gør den til et elegant valg til enhver gamer-opsætning.

Razer Basilisk V3 Pro koster lige nu 743 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 818 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 743 kr (16. juli 2026) og 818 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 743 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Kablet Hvid
743 kr
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Razer Basilisk V3 Pro Mercury Gaming Mus
765 kr
+ 39 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Kabling Hvid
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Razer Basilisk V3 Pro Gamingmus
1.097 kr
Total: 1.097 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Razer Basilisk V3 Pro Gaming-mus – Mercury
1.173 kr
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.4%

Specifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: Mus og trackballs