Raz Skincare Hh

Raz Skincare Hh er en avanceret serum, der kombinerer tre typer hyaluronsyre med tre typer peptider. Denne kombination hjælper med at fugte og styrke din hud, hvilket gør den mere smidig og ungdommelig. Ideel til at modvirke aldringstegn, så din hud ser frisk og sund ud.

Raz Skincare Hh koster lige nu 364 kr. En stigning på 16,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 312 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 312 kr (11. juli 2026) og 364 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 364 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
RAZ Skincare Hh (30 ml)
364 kr
+ fri fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Raz Skincare Hh 3 x Hyaluronic Acid & 3 x Peptides 30 ml
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
RAZspa Hh 3*hyaluronic acid & 3*peptides 30ml
449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Raz Skincare favicon
Raz Skincare
Hh Hyaluronic Acid Serum 30ml
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Raz Skincare 3*Hyaluronic Acid&3*Peptides, 30ml.
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Raz Skincare
Kategori: Sundhed og skønhed