Ravendo CLM 250 LS

4.8 (19 anmeldelser)
Ravendo CLM 250 LS
Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
2.471 krSPAR 43%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Ravendo CLM 250 LS er en solid og brugervenlig sækkevogn med udfaldsramme, der gør den nem at betjene. Den har lufthjul med stålfælg og rullelejer samt en bæreplade med dybde på 160/520 mm. Sækkevognen vejer 14 kg og har en maksimal lasteevne på 250 kg, hvilket gør den velegnet til tunge løfteopgaver i både have og øvrige udendørs miljøer.

Ravendo CLM 250 LS koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ravendo sækkevogn CLM 250 LS, maks 250kg
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Ravendo sækkevogn CLM 250 LS, udfaldsram
1.439 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ravendo CLM 250 LS sækkevogn max 250kg
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ravendo sækkevogn CLM 250 LS, udfaldsram
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ravendo Multisækkevogn 250 kg med udfaldsramme
2.221 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Ravendo multisækkevogn CLM 250 LS
2.471 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.526 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ravendo
Kategori: Hjem og have