Ravendo BC 1100 S Mørtelbør

Bedste pris
Faldet 4.1%
881kr
1.821 krSPAR 52%
hos Greenline
På lagerLaveste

Ravendo BC 1100 S mørtelbør er den ideelle løsning til krævende byggeopgaver. Med en kapacitet på 110 liter og en maksimal lasteevne på 250 kg kan den håndtere store mængder mørtel eller andre tunge materialer. Børens galvaniserede kasse og robuste stålstel gør den både slidstærk og troværdig i brug, mens de 16" lufthjul sikrer nem manøvrering. Perfekt til både privat og professionel brug.

Ravendo BC 1100 S Mørtelbør koster lige nu 881 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 881 kr (08. juli 2026) og 999 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 881 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Ravendo BC 1100 S mørtelbør, 110 liter
881 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Ravendo BC 1100 S mørtelbør, 110 liter
979 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Ravendo BC 1100 S mørtelbør, 110 liter
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Ravendo BC 1100 S mørtelbør, 110 liter
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Ravendo BC 1100 S mørtelbør
1.248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Mørtelbør BC 1100 S , 110 ltr.
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Mrtelbr BC 1100 S, 110 liter, 250 kg belastning, 1310x575x740mm
1.738 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.837 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ravendo Mørtelbør galvaniseret 110 liter, luftgummihjul
1.821 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.1%

Specifikationer

Mærke: Ravendo
Kategori: Trillebøre