Rapoo 9750M

Rapoo 9750M er et ultra-slankt tastatur og mus sæt med nordisk layout, der understøtter både Bluetooth 3.0, 5.0 og 2.4 GHz for stabil trådløs forbindelse op til 10 meter. Skift nemt mellem flere enheder med et enkelt klik, og nyd et kompakt design med numerisk tastatur og holdbart aluminiumskabinet. Musen har justerbar DPI fra 600 til 1600, så du kan tilpasse præcisionen efter behov. Sættet inkluderer tastatur, mus, Nano USB-modtager, batteri, opladningskabel og quickstart guide.

Rapoo 9750M koster lige nu 567 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 558 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 558 kr (09. maj 2026) og 567 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 567 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Rapoo Sæt Tastatur/Mus 9750M Multi-Mode Trådløst Mørkegrå
567 kr
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
RAPOO 9750M Tastatur & Mus sæt Nordisk
568 kr
+ 39 kr fragt
Total: 607 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Rapoo Tastatur/Mus Sæt 9750M Multi-Mode Wireless Mørkegrå 6940056121387 Modsvarer: N/A
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
RAPOO 9750M trådløs tastatur
677 kr
+ 59 kr fragt
Total: 736 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: RAPOO